Pożyczka dla firm online

Pożyczka dla firm online

Uzyskanie pożyczki może wiązać się z czasochłonnymi formalnościami. Trzeba często zdobyć potrzebne dokumenty z banku, od biura księgowego czy nawet z ZUS, czy US. Ponadto trzeba dostarczyć je do placówki. Gdy liczy się każda godzina, zwykła pożyczka firmowa nie zda egzaminu. Warto postawić na nowoczesną alternatywę – błyskawiczne pożyczki dla firm online.

 

Aktualnie przez internet możemy załatwi wiele spraw bankowych. Praktycznie każda firma ma dostęp do konta on-line i za pośrednictwem serwisu transakcyjnego może sprawdzać saldo, wykonywać przelewy, tworzyć lokaty, wymieniać waluty. Także on-line możemy zaciągać pożyczki i to nie tylko w bankach, ale również w firmach pozabankowych.

Pożyczki internetowe są wybierane obecnie bardzo chętnie, ponieważ są szybkie i wygodne. Są dostępne nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm. Gdzie możemy znaleźć najlepszą pożyczkę i jak szybko dostaniemy pieniądze?

W poszukiwaniu idealnej pożyczki online

Dzisiaj, jak już wspomnieliśmy, pożyczki internetowe możemy otrzymać zarówno w bankach, jak i w firmach pożyczkowych działających pozabankowo. Banki pozwalają na wnioskowanie o pożyczkę bezpośrednio z serwisu transakcyjnego.

To bardzo komfortowy sposób na dodatkowe środki dla biznesu, ale warto zaznaczyć, że nie jest on dostępny dla każdej firmy. Szybką pożyczkę na dowolny cel dostaną tylko stali klienci banku, którzy mają odpowiednie wpływy na rachunek. Na podstawie operacji na koncie bank oblicza zdolność kredytową i dzięki temu może udzielać pożyczek tak szybko. Jako nowa firma czy firma z kłopotami finansowymi pożyczki po prostu nie otrzymamy.

Łatwiejsze w uzyskaniu są z kolei pożyczki dla firm on-line oferowane przez firmy pożyczkowe. W tym przypadku warunki są już mniej restrykcyjne. Najczęściej musimy posiadać tylko dowód osobisty oraz wiarygodność kredytową potwierdzoną przez pozytywną historię w bazach, na przykład w BIG. Wszystko odbywa się bez potrzeby dostarczania szeregu dokumentów. Co więcej, pieniądze możemy mieć u siebie kolejnego lub nawet tego samego dnia.

To wszystko powoduje, że obecnie firmy pożyczkowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. To atrakcyjna propozycja również dla nowych firm, które mogą wtedy otrzymać środki na rozpoczęcie działalności bez skomplikowanych wymogów.

Złóż wniosek o szybką pożyczkę online w Aasa Dla Biznesu!

Jeżeli również chcesz wziąć szybką pożyczkę on-line dla swojej firmy, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w Aasa Dla Biznesu. Nasza pożyczka ratalna pozwala na uzyskanie kwoty do 10 000 złotych na dowolny cel. Może zostać ona rozłożona na maksymalnie 24 łatwe w spłacie raty. Od naszych klientów nie wymagamy żadnych zabezpieczeń i poręczeń, dokumentów rejestracyjnych firmy, dokumentów księgowych czy bankowych. To powoduje, że uzyskanie u nas pożyczki jest tak szybkie i proste!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na działalność, nie czekaj, ale złóż swój wniosek o pożyczkę ratalną w Aasa Dla Biznesu już teraz. Środki będą niedługo u ciebie!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.