Gdzie można dostać najszybszą pożyczkę firmową?

Gdzie można dostać najszybszą pożyczkę firmową?

Twoja firma potrzebuje błyskawicznej gotówki? Sprawdź z nami, gdzie można dostać ją nawet bez potrzeby wychodzenia z biura!

 

Wiele przedsiębiorstw, nawet bardzo dużych, posiada kredyty i pożyczki. W biznesie to nic dziwnego, ponieważ pozyskanie dodatkowej gotówki pozwala firmie na szybszy i skuteczniejszy rozwój.

 

Dzisiaj przedsiębiorcy mogą udać się po pożyczki zarówno do banków, jak i do pozabankowych firm pożyczkowych. Niektóre z nich chwalą się, że pozwalają na uzyskanie pożyczki nawet w ciągu jednego dnia. Gdzie jednak będzie można otrzymać pieniądze jak najszybciej?

 

Sprawdź warunki, które musisz spełnić

Na szybkość otrzymania pożyczki firmowej wpływa szereg różnych czynników, ale jednym z głównych z nich są wymogi, które musimy spełnić, aby ją dostać. Jeśli lista warunków jest bardzo długa, oznacza to, że sam proces uzyskania pieniędzy również będzie wydłużony.

 

Najłatwiejsze do spełnienia warunki pożyczek gotówkowych dla firm mają firmy pozabankowe. W przypadku Aasa Dla Biznesu firma musi spełnić tylko trzy proste warunki, a mianowicie musi mieć on zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą, nie może znajdować się w rejestrach dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD), a także powinien posiadać stały adres zamieszkania w Polsce. Nie trzeba dostarczać dokumentów rejestracyjnych, bankowych, księgowych, dlatego formalności w Aasa Dla Biznesu można zrealizować w ekspresowo szybkim czasie.

 

Pożyczkę na dogodnych warunkach możemy też dostać w banku – taką możliwość mają głównie stali klienci, którzy prowadzą firmę od dłuższego czasu. Wtedy nie muszą dostarczać dodatkowych dokumentów, ponieważ ich zdolność kredytowa obliczana jest na podstawie wpływów i wydatków z konta.

 

Szybka pożyczka dla biznesu – także on-line

Czas związany z otrzymaniem pożyczki możemy także skrócić wtedy, gdy wniosek o nią złożymy przez internet. Dzięki temu możemy zawnioskować o nią w dowolnym momencie, więc nie musimy wtedy nawet wychodzić z biura albo z domu.

 

Wiele pożyczek firmowych można otrzymać też całkowicie przez internet – bez potrzeby udawania się do placówki. Pieniądze będą przelane na nasze konto bankowe nawet tego samego dnia. Warto jednak wskazać, że dużo zależy od tego, jaka jest procedura weryfikacji klientów, ponieważ może ona przedłużyć czas oczekiwania na otrzymanie pieniędzy.

 

Pożyczka na wyższą sumę? Możesz musieć poczekać

Powyższe porady sprawdzają się wtedy, gdy chodzi o gotówkowe pożyczki firmowe na mniejsze sumy – jeśli jednak będziemy chcieli pożyczyć więcej, możemy już być poproszeni o przekazanie dodatkowych dokumentów, co przedłuży czas oczekiwania na pieniądze.

 

Warto zaznaczyć, że sam fakt, że bank lub firma pożyczkowa poproszą o przekazanie dodatkowych dokumentów, jest zależny od zdolności kredytowej firmy. Jest ona inna dla każdej działalności, dlatego też w niektórych przypadkach dokumenty mogą być wymagane nawet przy pożyczkach na kwoty powyżej 10 000 złotych. Dodatkowo także może pojawić się konieczność zabezpieczenia pożyczki, na przykład przez zastaw, poręczenie.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.