Pożyczka firmowa on-line

Pożyczka firmowa on-line

Twoja firma potrzebuje pieniędzy od zaraz i nie masz nawet czasu na wyjście z biura, aby zaciągnąć pożyczkę? W takim razie weź ją przez internet! Obecnie pożyczki on-line cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród osób prywatnych, jak i przed...

Twoja firma potrzebuje pieniędzy od zaraz i nie masz nawet czasu na wyjście z biura, aby zaciągnąć pożyczkę? W takim razie weź ją przez internet! Obecnie pożyczki on-line cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Jak możemy wziąć pożyczkę firmową on-line i ile pieniędzy pożyczymy?

Dzisiaj standardem są już konta bankowe z dostępem on-line. Możemy wtedy regularnie sprawdzać saldo na koncie, a także wykonywać operacje bezgotówkowe, na przykład przelewy czy płatności kartą on-line wydaną do konta. Jednak to jeszcze nie wszystkie możliwości, jakie daje nam bankowość internetowa. Także możemy także założyć lokatę bankową on-line, a nawet zaciągnąć pożyczkę firmową.

Co więcej, pożyczka firmowa on-line możliwa jest nie tylko w banku. Możemy wziąć ją również w pozabankowych firmach pożyczkowych, które oferują swoim klientom możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy bez skomplikowanych wymogów.

Jaką pożyczkę dla firmy otrzymamy przez internet?

Przede wszystkim możemy wnioskować o pożyczki gotówkowe, czyli takie, które mogą być przeznaczone na dowolny cel. Uzyskane pieniądze mogą być przeznaczone między innymi na zatowarowanie sklepu, na zakupienie wyposażenia firmy, na pokrycie kosztów podatków, rachunków czy składek ubezpieczeniowych, aby wspomnieć tylko o kilku celach.

Pożyczki gotówkowe on-line dla firm są pożyczkami bez zabezpieczenia, dlatego możemy otrzymać je przede wszystkim na mniejsze sumy. Najczęściej jest to kwota rządu 10 000 złotych. Są one dostępne jako pożyczki ratalne, dlatego zadłużenie możemy spłacić w ratach. W ten sposób można uregulować dług o wiele łatwiej, ponieważ firma co miesiąc spłaca część długu w wysokości, która nie stanowi zagrożenia dla jej płynności finansowej.

Czas spłaty zadłużenia zwykle wynosi do 2 lat, niemniej jednak w przypadku niektórych banków czas ten może wynieść nawet powyżej 5 lat.

Jak wziąć pożyczkę firmową on-line?

Zaciągnięcie pożyczki firmowej on-line nie jest takie trudne. Procedury zależą przede wszystkim od tego, gdzie będziemy się o nią ubiegali. W przypadku pożyczek bankowych w banku, w którym mamy już konto, wystarczy wypełnienie wniosku po zalogowaniu się do serwisu on-line. Gdy chcemy otrzymać pożyczkę w innym banku, wypełniamy wniosek na stronie – wtedy jednak w większości przypadków musimy i tak odwiedzić placówkę banku.

Z kolei w firmach pożyczkowych pozabankowych możemy skorzystać z kilku różnych dróg do uzyskania potrzebnych nam pieniędzy. Wypełniamy wniosek on-line, a następnie możemy potwierdzić swoją tożsamość przez przelew albo skorzystać z opcji z czekiem Giro. W przypadku potwierdzenia tożsamości przez przelew weryfikacyjny formalności mogą odbyć się całkowicie on-line albo będziemy musieli podpisać umowę dowiezioną przez kuriera. Czek Giro z kolei realizujemy w placówce Poczty Polskiej – potwierdzamy wtedy tożsamość i jednocześnie odbieramy pieniądze.

Podsumowując, zaciągnięcie pożyczki firmowej przez internet to prosta sprawa, gdy potrzebujemy dodatkowych pieniędzy jak najszybciej!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.