Pożyczka na firmę bez zaświadczeń – kiedy można z niej skorzystać?

Pożyczka na firmę bez zaświadczeń – kiedy można z niej skorzystać?

Zaciągnięcie pożyczki firmowej często kojarzy się z koniecznością dostarczenia szeregu różnych dokumentów, a tym samym poświęcenia wielu dni na te formalności. Jednak wcale nie jest to konieczne. Wystarczy, że wybierzemy dobrą pożyczkę na firmę bez zaświadczeń. Podpowiadamy, gdzie takiej szukać! 

Pożyczka firmowa może posłużyć do finansowania bieżącej działalności. Może również być przeznaczona na rozwój. Aktualnie z pożyczek dla biznesu możemy korzystać w wielu bankach oraz firmach pożyczkowych. Niektóre z nich chwalą się tym, że oferują je bez konieczności dostarczania zaświadczeń bankowych, księgowych, z Urzędu Skarbowego czy dokumentów rejestracyjnych. Która firma może skorzystać z takiej oferty?

Dla nowej i starszej firmy

Przede wszystkim pożyczka na firmę bez zaświadczeń możliwa jest zarówno dla nowych, jak i starszych działalności. Warto jednak wskazać, że nie w każdej instytucji pożyczkowej będziemy mogli skorzystać z tego rodzaju oferty.

Gdy będziemy chcieli skorzystać z pożyczki jako firma nowa, która dopiero rozpoczęła swoją działalność, wtedy nie zawsze otrzymamy pomoc w banku. Instytucje bankowe podchodzą bardzo ostrożnie do pożyczek dla młodych firm – zwykle dostępne są one tylko na mniejsze sumy, ponieważ nowa firma nie może jeszcze udowodnić swojej kondycji finansowej. Oczywiście, kontrolowana jest zdolność kredytowa klienta, na przykład poprzez sprawdzenie go w bazach dłużników. Gdy będziemy chcieli pożyczyć większą sumę, będziemy musieli przedstawić odpowiednie zabezpieczenia, na przykład podpisać weksel in blanco czy zapewnić poręczenie.

O pożyczkę dla nowej firmy będzie o wiele łatwiej w instytucjach pozabankowych, które bardziej liberalnie podchodzą do swoich klientów. Pozabankowa pożyczka możliwa jest do uzyskania także dla nowych firm – nawet od pierwszego dnia działalności. Oczywiście, z pożyczek tego rodzaju mogą korzystać też firmy z dłuższym stażem.

Jak uzyskać pożyczkę bez zaświadczeń?

Jeżeli firma chciałaby wziąć pożyczkę bez zaświadczeń, nie musi przygotowywać się na skomplikowane formalności. Wszystko możemy załatwić również przez internet. Jak już wskazaliśmy, nie musimy dostarczać różnorodnych dokumentów, których zebranie także zajęłoby nam dużo czasu – to powoduje, że pożyczkę możemy otrzymać szybciej. Będziemy potrzebowali zasadniczo tylko dowodu osobistego, którego dane posłużą do przygotowania wniosku o pożyczkę.

Warto przy tym wskazać, że zarówno banki, jak i firmy pozabankowe sprawdzają klientów w bazach dłużników – jeżeli historia kredytowania nie będzie korzystna, wtedy instytucja może odmówić przekazania pożyczki.

Pożyczka na firmę bez zaświadczeń w Aasa Dla Biznesu

W Aasa Dla Biznesu oferujemy pożyczki bez zaświadczeń na bardzo dogodnych warunkach – nasza pożyczka ratalna dostępna jest w kwocie do 10 000 złotych na 24 miesiące i nie wymaga żadnych zaświadczeń, poręczeń oraz dostarczania dokumentów rejestracyjnych, księgowych, bankowych.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą przedstawioną na naszej stronie internetowej – nasza pożyczka na firmę bez zaświadczeń czeka na ciebie!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.