Pożyczka na firmę potrzebna od zaraz

Pożyczka na firmę potrzebna od zaraz

Ważny wydatek, który nie może czekać? W takiej sytuacji rozwiązaniem jest błyskawiczna pożyczka na firmę – uratowała już niejednego przedsiębiorcę w podbramkowej sytuacji. Jak uzyskać pożyczkę firmową od zaraz? Sprawdź! 

Banki oraz firmy pożyczkowe oferują obecnie szybkie pożyczki dla klientów biznesowych. Gdy spełnimy warunki pożyczki, pieniądze często możemy otrzymać nawet tego samego dnia na swoje konto bankowe lub jako gotówka do ręki. Warto wobec tego wiedzieć, gdzie się udać, aby otrzymać szybką pożyczkę na działalność.

Kto może liczyć na pożyczkę w banku?

Gdy myślimy o pożyczkach, zwykle od razu kojarzymy je z bankami. Oferują one szereg różnych pożyczek dla firm, które można zaciągać także przez internet. Pożyczka bankowa to oferta dostępna zarówno dla nowych firm, jak i dla tych mających dłuższy staż. Uzyskanie pożyczki zależy głównie od zdolności kredytowej, historii kredytowej odnotowanej w bazach takich jak BIG, ponadto od wnioskowanej kwoty i okresu spłaty. Nowe firmy nie mogą liczyć na zbyt wysokie pożyczki, chyba że zaprezentują właściwe zabezpieczenia i poręczenia. Banki wymagają też wtedy szeregu dokumentów, więc nie zawsze pieniądze dostaniemy natychmiast.

Starsze firmy, które są związane z danym bankiem od dłuższego czasu, mogą już liczyć na szybsze rozpatrzenie wniosku o pożyczkę i otrzymanie środków. To możliwe także przez internet. Bank udzieli wtedy pożyczki na podstawie operacji odnotowanych na koncie klienta. Wszystko możemy załatwić w kilka minut. Oczywiście, operacje na koncie wpływają na zdolność kredytową. Gdy będziemy chcieli pożyczyć więcej, także będziemy musieli przedstawić zabezpieczenia czy poręczenie.

Szybka pożyczka pozabankowa dla firm

Wtedy, gdy potrzebna będzie pożyczka na firmę od zaraz, możemy zwrócić się również do firm pozabankowych. To aktualnie coraz bardziej popularne rozwiązanie wybierane zarówno przez nowych przedsiębiorców, jak i tych z dłuższym stażem.

Firmy pozabankowe oferujące pożyczki nie mają tak złożonych wymagań jak banki. W Aasa Dla Biznesu mamy pożyczki ratalne, które dostępne są już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Oferujemy pożyczki bez zaświadczeń, tylko na oświadczenie, do kwoty do 10 000 złotych, które mogą być rozłożone na 24 comiesięczne raty do spłaty. To powoduje, że pożyczkobiorca może wybrać dla siebie taką wysokość raty, która będzie najbardziej odpowiadała jego możliwościom.

Jak szybko otrzymamy pożyczkę?

Jeżeli spełnimy wymogi firmy pożyczkowej, wtedy będziemy mogli otrzymać pieniądze nawet tego samego dnia. Niektórzy pożyczkodawcy chwalą się, że przekazują środki nawet w ciągu kilkunastu minut. Warto jednak pamiętać o tym, że jest to tylko deklarowany czas i w rzeczywistości może się on przedłużyć.

W Aasa Dla Biznesu dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać klientom pożyczki błyskawiczne. Wystarczy tylko wypełnić wniosek znajdujący się na naszej stronie internetowej, a my będziemy mogli od razu go rozpatrzyć i przekazać decyzję. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.