Pożyczka na firmę on-line

Pożyczka na firmę on-line

Nie trzeba udawać się do placówki banku albo firmy pożyczkowej, aby na miejscu złożyć wniosek o pożyczenie pieniędzy. Teraz możemy zrobić to również całkowicie przez internet – oszczędzając swój cenny czas, a także pieniądze!

Z internetu korzystamy obecnie na co dzień – także w biznesie. Dla wielu firm jest on wręcz podstawą do prowadzenia działalności gospodarczej. Przez internet możemy znajdywać klientów, reklamować swoją firmę, możemy załatwiać sprawy urzędowe i komunikować się z kontrahentami. Także możemy wziąć pożyczkę na firmę bez wychodzenia z biura lub z domu.

Pożyczki internetowe to atrakcyjny wybór dla każdego, kto docenia wygodę. Jednak nie jest to ich jedyna zaleta. Także pożyczka na firmę on-line to szansa na uzyskanie pieniędzy z minimum formalności oraz błyskawicznie – decyzję możemy otrzymać jeszcze tego samego dnia.

Pożyczka on-line – bankowa i pozabankowa

Po pożyczkę internetową możemy zwrócić się do banku lub możemy skorzystać z pomocy firm pożyczkowych działających pozabankowo.

Ta druga oferta jest bardzo atrakcyjna wtedy, gdy mamy nową firmę i bank po prostu może udzielić nam decyzji odmownej. Ponadto firmy pozabankowe są w stanie dostarczyć pieniądze szybciej niż większość banków bez konieczności przechodzenia mozolnych procedur.

Pożyczka internetowa w banku – swoim i konkurencyjnym

Gdy mamy już założone firmowe konto bankowe, warto sprawdzić, czy możemy także przez internet wziąć pożyczkę. Aktualnie coraz więcej banków ma w swojej ofercie pożyczki na firmę on-line. Pamiętajmy jednak o tym, że otrzymamy ją szybko głównie wtedy, gdy mamy już historię płatniczą na koncie. Na jej podstawie bank może określić zdolność kredytową klienta i zaoferować mu konkretną sumę. Wtedy możemy wszystko załatwić on-line. Po zatwierdzeniu pożyczki pieniądze będą na koncie w parę minut. Dokumenty z harmonogramem spłaty dostaniemy pocztą.

Jeśli będziemy chcieli skorzystać z oferty konkurencyjnego banku, najczęściej możemy złożyć wniosek on-line, ale resztę formalności i tam bodziemy musieli zrealizować w placówce bankowej. To oszczędność czasu, ale i tak nie ochroni nas przed potrzebą udania się do banku.

Pożyczka on-line w firmie pozabankowej

Z kolei pożyczki na firmę on-line oferowane przez firmy pozabankowe najczęściej możemy otrzymać całkowicie on-line, ale niektóre firmy wymagają potwierdzenia przez podpisanie dokumentów dostarczonych przez klienta. To dodatkowa forma zabezpieczenia przed wyłudzaniem pożyczek.

Co ważne, pożyczka ratalna otrzymana pozabankowo wcale nie jest znacznie droższa od bankowej. Wiele firm pożyczkowych wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów i konkuruje z bankami, oferując pożyczki firmowe na bardzo atrakcyjnych warunkach. Ponadto firmy pozabankowe nie wymagają dostarczania wielu dokumentów, w tym księgowych czy bankowych.

Zatem przed złożeniem wniosku warto porównać różne oferty ze sobą, aby znaleźć dla siebie najkorzystniejszą pożyczkę on-line. Pieniądze dzięki niej możemy mieć na swoim koncie w błyskawicznym tempie!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.