Pożyczka na rozwój firmy

Pożyczka na rozwój firmy

Po pożyczkę na firmę możemy udać się obecnie nie tylko do placówki bankowej. Na rynek biznesowy wkroczyły również firmy pozabankowe, które dotychczas koncentrowały się tylko na konsumentach. Gdy potrzebne są dodatkowe środki, na przykład na rozwój firmy ni...

Po pożyczkę na firmę możemy udać się obecnie nie tylko do placówki bankowej. Na rynek biznesowy wkroczyły również firmy pozabankowe, które dotychczas koncentrowały się tylko na konsumentach. Gdy potrzebne są dodatkowe środki, na przykład na rozwój firmy nic nie stoi na przeszkodzie, aby ubiegać się o nie również pozabankowo.

Wiele firm w celu dalszego rozwoju musi pozyskać odpowiednie środki na ten właśnie cel. Często jest to kwestia braku odpowiednich oszczędności, innym razem z kolei firma po prostu nie chce naruszać zgromadzonych przez siebie oszczędności w obawie przed utratą płynności. Wówczas pożyczka na rozwój firmy jest zdecydowanie najbardziej korzystnym rozwiązaniem – pieniądze można otrzymać tu i teraz i wydać zgodnie z zamiarem, a potem spłacać w regularnych ratach bez zagrożenia dla budżetu firmy.

Firmowe pożyczki pozabankowe

Firmy pożyczkowe mają w swojej ofercie nie tylko szybkie chwilówki dla osób potrzebujących szybkiego zastrzyku finansowego, ale również poważne oferty dla biznesu. To atrakcyjna propozycja dla każdego przedsiębiorcy, biorąc pod uwagę ich wygodę. Dzisiaj coraz więcej banków pozwala na uzyskanie pożyczki on-line, niemniej jednak nie zawsze jest to możliwe.

W pozabankowych firmach pożyczkowych pieniądze może otrzymać niemalże każda firma, która potrzebuje dodatkowych środków. Nie ma przy tym potrzeby korzystania z dodatkowych produktów bankowych, na przykład zawierania umowy na konto bankowe czy kartę, jak ma to nieraz miejsce w bankach.

Pożyczkę pozabankową na firmę możemy otrzymać zarówno w placówce, jak i on-line. W tym drugim przypadku nie musimy nawet wychodzić z biura albo z domu, aby otrzymać potrzebne pieniądze.

Pozabankowa pożyczka na rozwój – ile można pożyczyć?

Pożyczkę możemy otrzymać najczęściej w kwocie do około 10 000 złotych dla ofert internetowych – bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń. W przypadku ofert stacjonarnych pojawiają się wyższe sumy. Warto jednak wskazać, że może być konieczne przedstawienie dodatkowych zabezpieczeń, na przykład poręczenia albo hipoteki.

Takie pożyczki na rozwój firmy oferowane są jako ratalne. W związku z tym przedsiębiorca może wybrać okres spłaty i wysokość raty, które odpowiadają mu najbardziej. Zasadniczo, im dłuższy okres spłaty, tym niższa będzie rata. Z drugiej strony przy wydłużonym okresie spłaty zadłużenia oddajemy pożyczkodawcy większą sumę. Zatem najważniejsze jest określenie, na jaką ratę może sobie pozwolić przedsiębiorca, aby nie doprowadzić zaburzenia płynności finansowej firmy.

Wniosek można złożyć już teraz!

Jeśli również zainteresowała cię pozabankowa pożyczka na rozwój firmy, z ofertami można zapoznać się nawet teraz przez internet. Firmy udostępniają również regulaminy oraz wzory umów, z którymi można zapoznać się przed złożeniem wniosku. Bardzo pomocne są także specjalne internetowe kalkulatory pożyczkowe pozwalające na obliczenie wszystkich kosztów pożyczki w zależności od wybranej sumy i okresu spłaty.

Podsumowując, gdy potrzebna jest szybka i łatwa pożyczka na rozwój firmy, można wziąć ją nie tylko w banku – warto sprawdzić też oferty pozabankowe.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.