Szybka i wygodna pożyczka pozabankowa – także dla biznesu

Szybka i wygodna pożyczka pozabankowa – także dla biznesu

Pożyczka dla firmy nie musi być wcale zaciągnięta w banku – do wyboru mamy również szeroką gamę ofert pozabankowych, które stanowią atrakcyjną alternatywę. Jeśli potrzebna jest szybka i wygodna pożyczka, warto sprawdzić, co oferują nam firmy działające pozabankowo!

 

 

Najczęściej pożyczki pozabankowe kojarzone są z tymi oferowanymi dla osób prywatnych. Jednak w rzeczywistości coraz więcej pożyczkodawców obsługuje również klientów biznesowych. To duże wsparcie szczególnie dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, w przypadku którego zapotrzebowanie na szybkie i wygodne w zaciągnięciu pożyczki jest wysokie.

 

Zatem przy poszukiwaniu odpowiedniej formy finansowania warto wziąć pod uwagę również to, co oferują nam firmy pożyczkowe pozabankowe. Ile dokładnie będziemy mogli w nich pożyczyć pieniędzy? Na jakich warunkach można je dostać? Czy to ryzykowne?

 

Jaką pożyczkę firmową można dostać pozabankowo?

Pozabankowe firmy pożyczkowe specjalizują się przede wszystkim w pożyczkach gotówkowych na dość niskie kwoty, na przykład do 10 000 złotych. Nie oznacza to jednak wcale, że są mało przydatne. Wprost przeciwnie – stanowią bardzo dobry wybór wtedy, gdy liczy się szybka gotówka.

 

Pożyczka firmowa zaciągnięta pozabankowo może być spłacona ratalnie – to najkorzystniejsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę większe sumy. Rozłożenie spłaty na raty spowoduje, że przedsiębiorca może łatwo i wygodnie oddać całą kwotę, bez ryzyka dla swojego budżetu.

 

Jaka firma może otrzymać pożyczkę pozabankową?

Generalnie, w przypadku pożyczek pozabankowych warunki do spełnienia są dość proste – także dla nowych firm, które dopiero rozpoczęły swoją działalność gospodarczą i potrzebują pieniędzy na start.

 

Głównym wymogiem związanym z zaciągnięciem pożyczki firmowej jest posiadanie założonej działalności gospodarczej. Przy składaniu wniosku potrzebne będą dane rejestracyjne firmy. Zasadniczo, innych, specjalnych wymogów nie ma. Nie ma potrzeby dostarczania dokumentów księgowych, wyciągów z kont bankowych.

 

Nie oznacza to jednak wcale, że pożyczka jest udzielana bez wcześniejszego sprawdzenia klienta – firmy pożyczkowe dodatkowo weryfikują go w bazach Biur Informacji Gospodarczej. Gdy przedsiębiorca ma zadłużenia, które nie są uregulowane, wówczas może spotkać się z odmową udzielenia pożyczki.

 

Pożyczka firmowa także przez internet

Przedsiębiorcy potrzebujący dodatkowej gotówki mogą ubiegać się o pozabankowe pożyczki firmowe nie tylko w siedzibach firm pożyczkowych. Alternatywnym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki on-line – bez potrzeby wychodzenia z biura firmy czy z domu.

 

Wniosek o pożyczkę internetową można złożyć szybko i wygodnie on-line – wystarczy wypełnić internetowy formularz, żeby rozpocząć procedurę ubiegania się o przyznanie pożyczki. Najczęściej wniosek jest rozpatrywany jeszcze tego samego dnia roboczego, a klient informowany jest niedługo potem o wyniku. Jeśli pożyczka będzie przyznana, środki mogą w niedługim czasie znaleźć się na jego koncie bankowym.

 

Podsumowując, pożyczki pozabankowe to dobra oferta także dla biznesu!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.