Szybki zastrzyk finansowy dla firmy

Szybki zastrzyk finansowy dla firmy

Nie każda firma od samego początku działalności przynosi duże zyski. Często zdarza się, że okresy dobrych dochodów przeplatają się z okresami strat. Wówczas, gdy firma nie ma wystarczającej sumy na swoje regularne wydatki, może zwrócić się po pożyczkę. Gdz...

Nie każda firma od samego początku działalności przynosi duże zyski. Często zdarza się, że okresy dobrych dochodów przeplatają się z okresami strat. Wówczas, gdy firma nie ma wystarczającej sumy na swoje regularne wydatki, może zwrócić się po pożyczkę. Gdzie możemy dostać szybki zastrzyk finansowy dla firmy?

Pokrycie kosztów wynajmu biura, zakupienie nowego wyposażenia biurowego, zapłacenie abonamentu za telefon, rozszerzenie oferty o kolejne produkty, co związane jest z zapłatą kontrahentowi – to tylko kilka różnych wydatków związanych z prowadzeniem firmy. Oczywiście, jest ich o wiele więcej, więc przedsiębiorca stale ma różne koszty, które musi regulować. Zdarza się jednak, że koszty te są większe niż zwykle albo sytuacja firmy jest w danym okresie gorsza. Wówczas przyda się szybka gotówka.

pożyczka firmowa w banku

To najczęściej pierwszy wybór wśród przedsiębiorców. Pożyczka bankowa pozwala na uzyskanie kwoty nawet kilkuset tysięcy złotych – wysokość jest jednak zależna od zdolności finansowej firmy. Im jest ona w lepszej kondycji i im większe dochody osiąga, tym wyższy będzie limit pożyczkowy. Taką pożyczkę możemy rozłożyć nawet na kilka lat, wobec tego możemy spłacić ją wygodnie.

Dzisiaj pożyczki bankowe możemy wziąć nie tylko w placówce, ale również przez internet. Jest to propozycja przeznaczona przede wszystkim dla stałych klientów banku, którzy mają w nim otwarty rachunek rozliczeniowy. Wtedy w kilku kliknięciach możemy mieć pieniądze na swoim koncie – bez potrzeby dostarczania dodatkowych dokumentów.

Pożyczka firmowa pozabankowa

Kolejna propozycja to pożyczki pozabankowe. Aktualnie są one oferowane przez wybrane firmy pożyczkowe, dlatego warto sprawdzić, w których z nich będziemy mogli otrzymać wsparcie finansowe. Warto wskazać, że oferty pozabankowe to nie tylko pożyczki typu chwilówki, ale również pożyczki ratalne, które pozwalają na rozłożenie długu na kilka lat.

Gdy potrzebujemy błyskawicznej gotówki, ale w dość wysokiej sumie, w firmach pożyczkowych działających on-line pożyczymy nawet do 10 000 złotych na okres kilku lat. To możliwe również dla firm nowych, które dopiero niedawno rozpoczęły swoją działalność.

Pożyczki pod zastaw

Oprócz pożyczek gotówkowych firmy mogą skorzystać również z pożyczek pod zastaw. Są one oferowane zarówno przez banki, jak i przez firmy pożyczkowe działające pozabankowo.

Pożyczki pod zastaw pozwalają na łatwe i szybkie podreperowanie budżetu bez konieczności posiadania wysokiej zdolności kredytowej – wynika to z faktu, że wymagają one odpowiedniego zabezpieczenia, na przykład może być to nieruchomość.

Pożyczki prywatne

Ostatnia opcja to pożyczki prywatne, czyli takie, które są oferowane przez osoby prywatne. Mogą być to pożyczki udzielone przez osoby nam znajome lub też takie, których nie znamy – możemy znaleźć przykładowe oferty na portalach z pożyczkami społecznościowymi.

Musimy jednak uważać na pożyczki tego rodzaju, ponieważ często te oferowane przez pożyczkodawców specjalizujących się w tym zakresie usług nie są korzystne i mogą być bardzo drogie!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.