Szybka pożyczka firmowa bez wysokich kosztów

Szybka pożyczka firmowa bez wysokich kosztów

Pieniądze potrzebne firmie od zaraz? W takiej sytuacji warto skorzystać z najpopularniejszej metody finansowania zewnętrznego, a mianowicie pożyczki firmowej. Gdzie znaleźć pożyczkę, która będzie tania i szybka?

Założenie własnego biznesu związane jest z wieloma kosztami. Pojawiają się one również w trakcie prowadzenia działalności. W związku z tym zdarza się, że firma nie dysponuje wystarczającymi własnymi zasobami finansowymi i musi zwrócić się do finansowania zewnętrznego. W tej sytuacji najczęściej pada na pożyczkę firmową.

W banku i poza nim

Po pożyczkę firmową możemy udać się dzisiaj nie tylko do banku, ale również możemy wybrać usługi pozabankowe. Są one o tyle wygodne, że nie wymagają nawet wychodzenia z biura albo z domu, ponieważ wszystko możemy załatwić on-line. Co więcej, formalności związane z pożyczamy pozabankowymi są mniej restrykcyjne, co powoduje, że są też łatwo dostępne.

Zanim jednak zdecydujemy, gdzie zaciągnąć pożyczkę firmową, powinniśmy poświęcić czas na sprawdzenie różnych propozycji i obliczenie, ile pieniędzy będziemy tak naprawdę potrzebowali. To od ich ilości zależy też wysokość raty oraz okres kredytowania.

Gdzie można otrzymać pożyczkę w jeden dzień?

Najczęściej wtedy, gdy pieniądze potrzebne są od zaraz, powinny być do dyspozycji w jeden dzień. Tutaj mamy kilka rozwiązań.

Wiele banków jest w stanie udzielić błyskawicznej pożyczki przez internet, niemniej jednak zwykle najprędzej otrzymamy ją w tym banku, w którym mamy już konto. Wtedy sprawdzenie historii kredytowej jest szybsze, ponieważ odbywa się na podstawie historii konta bankowego. Nie ma zwykle potrzeby dostarczania żadnych dodatkowych dokumentów.

Druga opcja to pożyczka w formie linii kredytowej na koncie bankowym. To już inny, długoterminowy produkt, który pozwala nam na zrobienie debetu na koncie. Zaletą linii kredytowej jest fakt, że nie płacimy za niewykorzystane środki, czyli odsetki będą naliczane tylko od wysokości i okresu trwania debetu. Ponosimy też miesięczne lub roczne koszty korzystania z takiej pożyczki.

Szybką pożyczkę firmową otrzymamy również w instytucjach pozabankowych. W tym przypadku na uwagę zasługują pożyczki ratalne, ponieważ dzięki nim możemy podzielić nasz dług na wygodne do spłaty raty – wtedy ich spłata będzie bardziej komfortowa niż w przypadku chwilówek, które spłacamy po miesiącu w jednej racie. Oczywiście, formalności załatwimy też on-line.

Jak wybrać pożyczkę w niskiej cenie?

Zatem wiemy już, jaka pożyczka firmowa będzie najszybsza. Jaka z nich będzie jednak najtańsza? Tutaj wszystko zależy już od pożyczkodawcy, dlatego najlepszym posunięciem będzie zapoznanie się z różnymi ofertami, aby wybrać taką, która nie będzie kosztowała nas dużo.

W przypadku pozabankowych firm pożyczkowych i niektórych banków na ich stronach możemy znaleźć specjalne kalkulatory pożyczkowe. Po prostu wpisujemy do takiego kalkulatora kwotę, która nas interesuje, a następnie okres spłaty, aby natychmiast zobaczyć, ile będziemy mieli do oddania. Zatem podliczmy koszty w kilku interesujących nas firmach i wybierzmy taką pożyczkę, która nie będzie bardzo droga.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.