Blog

z 113
Pożyczka dla firm od pierwszego dnia działalności

Pożyczka dla firm od pierwszego dnia działalności

Do założenia firmy potrzebujemy odpowiednich środków – w zależności od branży może być to wyższa lub niższa kwota. Najlepiej mieć właściwe oszczędności, ale czasami nie jest to możliwe. Wtedy warto pomyśleć o wzięciu pożyczki na rozpoczęcie działalności.

więcej
Pożyczka dla firm na start bez BIK

Pożyczka dla firm na start bez BIK

Uzyskanie pożyczki dla firmy nie jest obecnie bardzo trudne – możemy zdecydować się jej zaciągnięcie zarówno w bankach, jak i w firmach pozabankowych. Do wyboru mamy także specjalne pożyczki na start, które pozwalają na uzyskanie pieniędzy nawet od pierwsz...

więcej
Pożyczka dla firm na oświadczenie

Pożyczka dla firm na oświadczenie

Obecnie instytucje pożyczkowe oferują klientom biznesowym szeroką gamę produktów skoncentrowanych na poprawie ich kondycji finansowej. Wśród nich dostępne są również pożyczki dla firm na oświadczenie. Wtedy, za sprawą ograniczonych formalności, firma może....

więcej
Pożyczka dla firm na dowolny cel

Pożyczka dla firm na dowolny cel

Pożyczka na dowolny cel pozwoli uporać się z firmowymi wydatkami, opłacić bieżące faktury czy też rozwinąć swój biznes. Pożyczka dla firm może być nam przyznana już od pierwszego dnia działalności, co oznacza, że skorzystają z niej również początkujący przedsiębiorcy.

więcej
Zadzwoń teraz
Zadzwoń teraz
801 40 40 40 lub 22 460 03 00
Napisz do nas
Napisz do nas
[email protected]
Skorzystaj z formularza
Skorzystaj z formularza
i wyślij wiadomość
Porozmawiaj z nami na czacie
Porozmawiaj z nami
na czacie

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.