Blog

z 113
Pożyczki hipoteczne dla nowych firm

Pożyczki hipoteczne dla nowych firm

Uzyskanie pożyczki dla nowej firmy nie musi być bardzo trudne. Zwykle jednak dotyczy to mniejszych sum. Gdy będziemy potrzebowali większego wsparcia finansowego, wtedy pojawia się problem, ponieważ bez stałych dochodów instytucja pożyczająca pieniądze nie będzie mogła obliczyć naszej zdolności kredytowej. Wówczas pojawia się jeszcze jedna opcja, a mianowicie pożyczki z zabezpieczeniem w postaci hipoteki

więcej
Pożyczki inwestycyjne dla firm

Pożyczki inwestycyjne dla firm

Rozwój firmy najczęściej wymaga poniesienia sporych kosztów. Nie musimy jednak radzić sobie z nimi samodzielnie, ponieważ możemy zdecydować się na skorzystanie z pożyczek i kredytów inwestycyjnych. Na czym polegają tego rodzaju oferty? Ile będziemy mogli pożyczyć? Na jakich warunkach dostaniemy wsparcie finansowe?

więcej
Pożyczki niskooprocentowane dla firm weźmiesz też przez internet

Pożyczki niskooprocentowane dla firm weźmiesz też przez internet

Przy poszukiwaniu pożyczek firmowych powinniśmy zawsze zwracać uwagę na związane z nimi koszty. Jednym z najważniejszych jest tutaj oprocentowanie, które określa, jakie odsetki będziemy musieli zapłacić. Warto jednak pamiętać o tym, że nie są one jedynym wydatkiem związanym z wzięciem pożyczki dla firmy – teraz również dostępnej przez internet.  

więcej
Zadzwoń teraz
Zadzwoń teraz
801 40 40 40 lub 22 460 03 00
Napisz do nas
Napisz do nas
[email protected]
Skorzystaj z formularza
Skorzystaj z formularza
i wyślij wiadomość
Porozmawiaj z nami na czacie
Porozmawiaj z nami
na czacie

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.