Blog

z 113
Pożyczka dla firm online

Pożyczka dla firm online

Uzyskanie pożyczki może wiązać się z czasochłonnymi formalnościami. Trzeba często zdobyć potrzebne dokumenty z banku, od biura księgowego czy nawet z ZUS, czy US. Ponadto trzeba dostarczyć je do placówki. Gdy liczy się każda godzina, zwykła pożyczka firmowa nie zda egzaminu. Warto postawić na nowoczesną alternatywę – błyskawiczne pożyczki dla firm online.  

więcej
Pożyczki dla firm – oprocentowanie to nie jedyny koszt

Pożyczki dla firm – oprocentowanie to nie jedyny koszt

Wielu z nas przy poszukiwaniu dobrej pożyczki zwraca szczególną uwagę na jej oprocentowanie. Kierujemy się zasadą, że im jest ono niższe, tym pożyczka jest tańsza. Warto jednak pamiętać o tym, że w taki sposób wcale nie znajdziemy pożyczki kosztującej najmniej. Znacznie większe znaczenie mają inne opłaty, które mogą sprawić, że pożyczka o niskim oprocentowaniu będzie droższa od tej z oprocentowaniem wyższym.  

więcej
Pożyczki dla firm – przez internet czy w placówce?

Pożyczki dla firm – przez internet czy w placówce?

Dzisiaj po pożyczkę możemy nie tylko udać się do placówki banku lub firmy pożyczkowej, ale także możemy załatwić formalności przez internet. Gdy potrzebne jest dodatkowe źródło finansowania dla firmy, pojawia się pytanie – gdzie otrzymamy pieniądze najszybciej, najbezpieczniej i na dogodnych warunkach?

więcej
Gdzie brać pożyczki dla firm w Warszawie?

Gdzie brać pożyczki dla firm w Warszawie?

Potrzebujesz dodatkowej pożyczki dla swojej firmy? Zależy ci na tym, aby uzyskać ją na dogodnych warunkach? A może chcesz wziąć ją bez wychodzenia z biura? W Warszawie ofert jest sporo i są one na wyciągniecie ręki. Gdzie możemy wziąć dobrą pożyczkę dla firmy działającej w stolicy?  

więcej
Gdzie szukać pożyczki dla firm z krótkim stażem?

Gdzie szukać pożyczki dla firm z krótkim stażem?

Krótki staż firmy wcale nie musi oznaczać problemów z uzyskaniem pieniędzy z pożyczki. Musimy jednak znaleźć taką ofertę, która będzie najkorzystniejsza, ponieważ nie wszędzie będziemy mogli liczyć na finansowanie. Gdzie powinniśmy szukać pożyczki dla firmy z krótkim stażem?  

więcej
Zadzwoń teraz
Zadzwoń teraz
801 40 40 40 lub 22 460 03 00
Napisz do nas
Napisz do nas
[email protected]
Skorzystaj z formularza
Skorzystaj z formularza
i wyślij wiadomość
Porozmawiaj z nami na czacie
Porozmawiaj z nami
na czacie

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.