Blog

z 113
Zakładamy blog firmowy

Zakładamy blog firmowy

Prowadzenie bloga firmowego wiąże się z wieloma zaletami dla przedsiębiorstwa. Jeśli również zależy ci na jeszcze lepszych wynikach swojego biznesu, pomyśl o tym, aby założyć taką stronę. Co można dzięki niej zyskać i jak zabrać się za jej przygotowanie?

więcej
Skuteczna reklama firmy na Facebooku

Skuteczna reklama firmy na Facebooku

Wielu z nas z mediów społecznościowych korzysta na co dzień. Prym wiedzie tutaj Facebook. Jeśli masz firmę i chcesz promować ją skuteczniej, pomyśl o tym, aby zrobić to także z tym serwisem. Jak możemy skutecznie i niedrogo reklamować się na Facebooku?

więcej
Wyższe składki ZUS dla młodych firm

Wyższe składki ZUS dla młodych firm

Od początku 2018 roku przedsiębiorców czeka wiele zmian. To nie tylko konieczność opłacania składek ubezpieczeniowych i na fundusze na jedno, indywidualne konto składkowe, ale także podwyżki. Dotkną one również młode, niedawno założone firmy.

więcej
Jeden przelew na własny rachunek w ZUS

Jeden przelew na własny rachunek w ZUS

1 stycznia 2018 roku wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące opłacania składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Od tego momentu firmy, w tym także osoby samozatrudnione, będą wpłacały je jednym przelewem na swój indywidualny numer rachunku.

więcej
Zatory płatnicze – co to jest?

Zatory płatnicze – co to jest?

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, warto się ich wystrzegać. Zatory płatnicze, ponieważ to właśnie o nich będzie mowa, nie są niczym przyjemnym. Czym dokładnie są zatory płatnicze, jak powstają i jak możemy ich unikać w biznesie?

więcej
Pożyczka na firmę bez zaświadczeń

Pożyczka na firmę bez zaświadczeń

Pożyczka firmowa nie musi być związana z konieczności spełnienia wielu warunków. Możemy otrzymać ją również bez skomplikowanych formalności i dostarczania szeregu zaświadczeń. Gdzie możemy otrzymać taką pożyczkę na firmę i ile pieniędzy będziemy mogli wted...

więcej
Zadzwoń teraz
Zadzwoń teraz
801 40 40 40 lub 22 460 03 00
Napisz do nas
Napisz do nas
[email protected]
Skorzystaj z formularza
Skorzystaj z formularza
i wyślij wiadomość
Porozmawiaj z nami na czacie
Porozmawiaj z nami
na czacie

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.